לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

אודות אתר עורכי דין בישראל

כעורך דין ברשת, ולאחר הקמת עשרות אתרים משפטיים המתמקדים בתחום מומחיות משפטי ספציפי, בחרתי להקים אתר נוסף לרווחת הגולשים – אתר עורכי דין בישראל. אתר שיאפשר לגולשים למצוא בקלות עורך דין בכל תחום משפטי על ידי המלצה שיקבלו מאתנו – ובכך היתרון המשמעותי של האתר.

אני מניח שכמות עורכי הדין הרבה מצד, והנגישות המהירה דרך האינטרנט למאגרים ובהם אלפי עורכי דין – מקשה מאוד את המשימה של איתור עורך הדין המתאים. בדיוק בשביל זה הקמתי את אתר עורכי דין בישראל.

אתר עורכי דין בישראל הוא הרבה יותר מאינדקס עורכי דין

כמנכ"ל אתר הפורומים המשפטיים, זכיתי (ועדיין) להוביל צוות מקצועי של למעלה מ-50 עורכי דין מומחים בתחומם. אתר עורכי דין בישראל זה, מאפשר לי לנווט אתכם הגולשים הזקוקים לייעוץ משפטי מקצועי לעורכי דין (שהם גם מנהלי פורומים משפטיים באתר הפורומים המשפטיים) – עורכי דין מקצועיים במיוחד, אדיבים, והמחויבים למענה אישי, דיסקרטי ותוך זמן קצר.

אך מעל לכל, אלה עורכי דין שאני מכיר באופן אישי, ותחת המלצתי האישית הם אלה שיפנו אליכם כדי לתת לכם מענה וייעוץ משפטי.

אני מקווה שבכך אוכל לתרום לכם מעט, בקיצור ההליכים למציאת פתרון ומענה משפטי רלוונטי – יחד עם שקט נפשי כי בחרתם בעורך הדין המתאים ביותר והמוצלח ביותר עבורכם.

באתר בנוסף, אסופת מאמרים ענפה שעוסקת בנושאים מגוונים אודות עריכת דין ועורכי דין, וכן מאמרים מקצועיים שנכתבו על ידי צוות מקצועי ונהדר שעובד עימי. נשמח לקבל משוב על דברים שנכתבו, ככל שתרצו.

אני מזמין אתכם לפנות אליי בכל עת. אני לרשותכם כאן, באתר הפורומים המשפטיים, וגם בפייסבוק שלי – אדי סוברי.

אדי סוברי, עו"ד

מנהל אתר עורכי דין בישראל

אדי סוברי על פרסום ברשת

________

אתר הפורומים המשפטיים

 

 

אתר Lawyersnet עורכי דין בישראל, מקבוצת אתרי אתר הפורומים המשפטיים מאפשר לגולשים למצוא עורך דין אמין ומקצועי ע"י המלצה שיקבל מאיתנו.

עו"ד אדי סוברי (39) מנכ"ל אתר הפורומים המשפטיים – המענה המשפטי המוביל והמקצועי בישראל מאז 2006.

מוביל צוות של עורכי דין מובילים בתחומם במגוון רחב של התמחויות משפטיות. ליצירת קשר חייג: 077-9974772

פנייה לייעוץ אישי

אין לראות בעמוד זה ובכלל באתר Lawyersnet עורכי דין בישראל לעמוד כדי המלצה, חוו"ד משפטית, יעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי; בנוסף, התוכן באתר עורכי דין בישראל לא מתחיב להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני; המבקר באתר ייקח בחשבון כי מידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על הכתוב באתר עורכי דין בישראל עושה זאת באחריותו האישית המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אדי סוברי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה
פרטי יצירת קשר:

יגיע כפיים 2,

בית פיילוט

ת"א 6777886

טלפון: 077-9974772


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף