לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

רשלנות רפואית בניתוח הגדלת חזה

הגדלת חזה בישראל

מדי שנה יותר ויותר ישראלים פונים אל ניתוחים והליכים קוסמטיים מסוגים שונים. אחד ההליכים הפופולאריים ביותר הוא ניתוחי הגדלת חזה. נשים רבות אשר מסיבות שונות מעוניינות לעבור הגדלת חזה, פונות אל רופאים פלסטיקאים אשר מציעים להן ניתוחים להגדלת החזה. על פי הנתונים הידועים כיום, כ-50% מכלל הניתוחים הפלסטיים שמבוצעים בישראל הם ניתוחים להגדלת חזה. בחלק מהמקרים, חשוב להבין, מדובר בטיפולים רפואיים שהומלצו על ידי רופאים, בשל א-סימטריה מאוד בולטת בשדיים ומצבים אחרים, אולם ברוב המקרים מדובר בנשים שבוחרות לבצע הגדלת חזה.

רשלנות רפואית בניתוח הגדלת חזה

הליך הגדלת חזה

ראשית צריך להבין כי ניתוח פלסטי הוא ניתוח לכל דבר ועניין וכי יש להתייחס אליו בהתאם. בדרך כלל מגיעה הלקוחה אל משרדו של הפלסטיקאי להיוועצות. שם יבחן הרופא את המטופלת ויקבע אם וכיצד נכון לבצע את ההגדלה, בהתחשב כמובן ברצונותיה של המטופלת. חלק מהרופאים יודעים להציע הדמיה ממוחשבת של התוצאה שאפשר לצפות לה לאחר הגדלת החזה. לאחר מכן, על המנתח להסביר למטופלת את כל הסיכונים הכרוכים בהליך הגדלת החזה.

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אדי סוברי


כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: גביע.

במקרים שונים נדרשים טיפולי הכנה לחזה לפני שניתן להכניס את השתל למקומו – כך למשל, כאשר יש צורך “למתוח” את העור באיזור השד על מנת שיוכל להכיל את השתל. יש לעשות זאת בהדרגה, על פי כללים ונהלים שגובשו לאור הניסיון שנצבר בתחום זה. לאחר ההכנה של המטופלת להחדרת השתל, ניתן לבצע את הניתוח להחדרת השתל. בחירת השתל וביצוע הניתוח הם חיוניים. יש צורך להקפיד על בחירה נכונה של השתל המתאים וביצוע מדויק של ההשתלה.

מה קורה במצבים של רשלנות רפואית בניתוח הגדלת שד?

במצבים של רשלנות רפואית בניתוח הרי שיכולים להיגרם נזקים וסיבוכים כמו אלה אשר יכולים להיגרם בכל ניתוח. להבדיל מניתוחים אחרים לעומת זאת, החדרה לא נכונה של השתל, או שתל לא מתאים, הנובעים מרשלנות רפואית בניתוח יכולה לגרום לנזקים אשר יתגלו רק בהמשך. חשוב להבדיל כי כשלים בשתלים אינם בהכרח קשורים לרשלנות רפואית בניתוח אולם לעתים הכשלים האלה יכולים להיות קשורים בה. בכל מקרה שנגרמו נזקים, יש צורך להוכיח כי רשלנות רפואית בניתוח גרמה לנזקים – הקשר הסיבתי – ולא גורם אחר.

כאשר נגרמים נזקים כתוצאה מרשלנות רפואית בניתוח הרי שניתן להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית בניתוח ובמידה והתביעה תתקבל, ניתן יהיה לקבל פיצוי כפי שיקבע בית המשפט. חשוב להבין כי כל כשל בתהליך למן ההיוועצות הראשונית ועד לניתוח ולמעקב שלאחריו יכולים להוות רשלנות רפואית בניתוח הפלסטי.

קביעת רשלנות רפואית בניתוח על ידי בית המשפט

כאמור, מי שנפגעה כתוצאה מרשלנות רפואית בניתוח או בכל שלב אחר של הגדלת השד, יכולה להגיש תביעה בגין הנזקים שנגרמו לה. אולם, חשוב ביותר להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום של רשלנות רפואית כדי להבין מה בדיוק צריך לעשות וכיצד צריך לעשות את זה. חשוב להיוועץ עם עורך דין כדי להבין גם מה הסיכויים והסיכונים שבהגשת תביעה בגין אותה רשלנות רפואית. חשוב להבין כי חלק מהעניין הוא להראות כי התקיימה רשלנות רפואית בניתוח הספציפי ולעתים גם לא די בכך, אלא שיש צורך להוכיח את הקשר הסיבתי שבין הרשלנות הרפואית בעניין שלכם לבין הנזק שנגרם. לכן, חשוב כי ההיוועצות תיעשה עם עורך דין שעוסק בתחום הרשלנות הרפואית ורצוי גם עורך דין שיש לו יידע בתחום הרפואה הרלוונטי.

מחפש עורך דין? צריך ייעוץ משפטי? פנה אלינו: מוקד עורכי הדין המוביל והמקצועי בישראל מאז 2006.

צוות של עורכי דין מובילים בתחומם במגוון רחב של התמחויות משפטיות. ליצירת קשר חייג: 077-9974772

פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: רכב.אין לראות בעמוד זה ובכלל באתר Lawyersnet עורכי דין בישראל לעמוד כדי המלצה, חוו”ד משפטית, יעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי; בנוסף, התוכן באתר עורכי דין בישראל לא מתחיב להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני; המבקר באתר ייקח בחשבון כי מידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על הכתוב באתר עורכי דין בישראל עושה זאת באחריותו האישית המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

פנייה לייעוץ אישי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: עץ.
פרטי יצירת קשר:

יגיע כפיים 2,

בית פיילוט

ת”א 6777886

טלפון: 077-9974772


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף