לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

השתלמויות וימי עיון של עורכי דין

לשכת עורכי הדין מפרסמת מדי כמה חודשים, את ההשתלמויות וימי העיון, בהם יכולים עורכי דין בישראל, להשתתף, בחודשים הבאים. עורכי הדין אינם מחויבים להשתתף והדבר נתון לשיקול דעתם הבלעדי.

השתלמויות וימי עיון של עורכי דין

ישנם הסבורים כי ראוי לחייב עורכי דין בישראל, להשתתף בהשתלמויות בהיקף מסוים, על פי הוותק שלהם במקצוע, אך נכון להיום, אין המדובר בחובה.

כל השתלמות עוסקת בתחום משפטי אחר והיא כוללת מספר מפגשים. ישנן השתלמויות אשר בסיומן, מקבל עורך הדין, תעודה על השתתפותו. עלות ההשתלמות היא כמה מאות שקלים, כאשר עורך דין צעיר, משלם סכום נמוך יותר מעורך דין וותיק. ההבדל בתעריף, נועד לעודד את עורכי הדין, הנמצאים בראשית דרכם, להגיע אל ההשתלמויות.

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אדי סוברי


כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: לב.

לכל משרד עורכי דין – השתלמות מתאימה

מגוון ההשתלמויות, מאפשר לכל משרד עורכי דין, יהיה תחום עיסוקו, אשר יהיה, להירשם להשתלמות, הרלוונטית לו. ניתן למצוא השתלמויות בתחומים שונים כגון: דיני משפחה, תכנון ובנייה, דיני נזיקין, דיני עבודה וכיו”ב.

כל השתלמות, כוללת מספר מפגשים :

1. התמקדות בנושא מסוים: כל מפגש, מוקדש לאספקט אחר של התחום, למשל, אם מדובר על השתלמות בסדר דין אזרחי, מפגש אחד יוקדש להליכי בוררות ואחר לתצהירי עדות ראשית. משרד עורכי דין הנרשם להשתלמות, יכול להגיע לכל המפגשים, או לחלקם.

2. צוות המרצים: המרצים הם עורכי דין בישראל, בעלי משרד עורכי דין ועורכי דין שכירים, המומחים לתחום בו נערכת ההשתלמות ולסוגיה עליה הם מרצים. בחלק מן ההשתלמויות, מרצים גם שופטים, מנהלים וכיו”ב.

3. תשלום: השתתפות בהשתלמויות ובימי העיון, כרוכה ברישום מוקדם, היות שמספר המקומות הוא מוגבל. ימי העיון אינם כרוכים בתשלום, אך ההשתלמויות כרוכות בתשלום.

מהי מטרתה של ההשתלמות?

מטרתה של ההשתלמות המקצועית, היא לשמור על בקיאותם של עורכי דין בישראל, בתחומי התמחותם. ההרצאות עוסקות בחידושים שבחוק ובפסיקה ונועדו, לספק לעורכי הדין, מידע תאורטי וכלים פרקטיים, אשר יסייעו להם בעבודתם.

עריכת דין הוא תחום דינאמי מאוד, אשר מושפע משינויים חברתיים וכלכליים ועל כן, יש בו חידושים רבים. משרד עורכי דין, מוכרח להיות מעודכן בכל שינוי בחקיקה והלכות המשפטיות, על מנת לייצג את לקוחותיו בצורה טובה.

כיום, כל משרד עורכי דין, מחובר למאגרי מידע משפטיים, דרכם יכול הוא להתעדכן בשינויים ובחידושים, אך ההשתלמות מרכזת את כל השינויים בתחום המשפטי בו נשוא ההשתלמות, כך שעורך הדין מקבל את כל המידע, בצורה המקצועית ביותר, ממיטב המומחים.

יצירת קשרים עם עורכי דין בישראל

יתרונם של ההשתלמויות וימי העיון, מלבד האספקט המקצועי כמובן, הוא גם הקשרים שיוצרים עורכי דין בישראל, זה עם זה, במפגשים הללו. ימי העיון וההשתלמויות, נותנים מסגרת לעורכי הדין להכיר זה את זה וליצור קשרים ביניהם, אשר יובילו לשיתופי פעולה מקצועיים. מן ההרצאות וכן מן הכנסים השנתיים, יוצרים עורכי הדין, גם קשרים חברתיים רבים.

סדנאות מיוחדות

נוסף על ההשתלמויות המקצועיות, בענפי המשפט השונים, יכולים עורכי דין בישראל, להשתתף בסדנאות פנאי מיוחדות, מטעם גופים שונים, אשר יצרו שיתוף פעולה, עם לשכת עורכי הדין.

בין השאר, יכול משרד עורכי דין להירשם לסיורים במקומות שונים בארץ, להשתתף בסדנאות שוקולד ובישול וכיו”ב.

השתלמויות וימי עיון, שומרים על בקיאותו המשפטית של עורך הדין ומעשירים את ידיעותיו. נוסף על כך, הם מהווים מסגרת נהדרת ליצירת קשרים מקצועיים בין עורכי הדין.

לקריאה נוספת: אינדקס עורכי דין >>

מחפש עורך דין? צריך ייעוץ משפטי? פנה אלינו: מוקד עורכי הדין המוביל והמקצועי בישראל מאז 2006.

צוות של עורכי דין מובילים בתחומם במגוון רחב של התמחויות משפטיות. ליצירת קשר חייג: 077-9974772

פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: מפתח.אין לראות בעמוד זה ובכלל באתר Lawyersnet עורכי דין בישראל לעמוד כדי המלצה, חוו”ד משפטית, יעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי; בנוסף, התוכן באתר עורכי דין בישראל לא מתחיב להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני; המבקר באתר ייקח בחשבון כי מידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על הכתוב באתר עורכי דין בישראל עושה זאת באחריותו האישית המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

פנייה לייעוץ אישי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: כוכב.
פרטי יצירת קשר:

יגיע כפיים 2,

בית פיילוט

ת”א 6777886

טלפון: 077-9974772


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף